Najcieplejsze bramy segmentowe

Jeśli szukasz ciepłych bram do hali, które dodatkowo mają być wyjątowo ciepłe to dobrze trafiłeś, mam takie informacje o takich bramach, które sprzedawane są w Polsce. Takie rozwiązania dostępne są u dystrybutora bram Ryerna w Polsce.

Może na początek warto powiedzieć coś więcej o samych bramach Ryterna. Otóż bramy te cieszą się dobrą opinią, szczególnie u użytkowników, którzy mogą je porównać z bramami takich producentów jak Wiśniowski czy Hormann - jakość jest na prawdę dobra, a w porównaniu do konkurencji w wielu elementach wypadają zdecydowanie dobrze.

Firma ma w ofercie bramy ze specjalnie wykonanym płaszczem o grubości 80 mm. Jest to rozwiązanie niespotykane u innych producentów. Ciepłe bramy przemysłowe dedykowane są do magazynów żywności, do przechowalni owoców itp. Standardowo są to bramy pełne, bez żadnych przeszkleń i drzwi, ale można je wyposażyć w opcje dodatkowe takie jak:

  • okienka z potrójną szybą;
  • panel przeszklony w ciepłym aluminium, również z szybą potróją;
  • napęd elektryczny;
  • na zamówienie dostępne są także inne kolory (w standardzie biały).

Niestety w bramie nie daje się zamontować drzwi przejściowych, serwisowych, ale w sumie nie po to takie bramy są tworzone.

Bradzo dużo tych bram sprzedawanych jest do krajów skandynawskich, ale także w Poslce znajdują nabywców, wśród rolników, w przetwórstwie owoców i warzyw, w zakładach, gdzie izolacja stanowi kluczową rolę.